Сектор містобудування, архітектури та будівництва управління ЖКГ Ружинської селищної ради інформує

Дата: 02.02.2023 16:13

Сектором містобудування, архітектури та будівництва управління ЖКГ Ружинської селищної ради проводиться робота відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна» від 7 липня 2021 р. № 690, який визначає процедуру присвоєння, зміни, коригування адрес об’єктів будівництва, будинків, будівель, споруд, окремих частин об’єкта, які є самостійними об’єктами права на нерухоме майно (квартир, гаражних боксів, машиномісць, інших житлових та нежитлових приміщень). Наявність поштової адреси є необхідною умовою для здійснення будь-якої операції з нерухомістю, чи то укладення договору купівлі-продажу, дарування та інших нотаріальних дій пов’язаних з об’єктами нерухомості. Перелік документів може різнитися в кожному випадку зокрема(присвоєння, зміна, коригування). Для присвоєння, зміни, коригування адреси об’єкта нерухомості необхідно подати наступні документи:

заява із зазначенням причини (присвоєння, зміни, коригування) адреси;

копії документів, що посвідчують особу та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

документ, що посвідчує право власності на об'єкт нерухомого майна;

копія документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку(за наявності).

Стосовного даного питання звертатися до Управління ЖКГ Ружинської селищної ради вул.Незалежності (Бірюкова), 2, II поверх каб.№25