КУ "ЦНСП Ружинської селищної ради" інформує

Дата: 27.01.2023 09:49

Відвідування родин, які перебувають на обліку, проведення оцінки потреб родин з дітьми, осіб, визначення основних проблем в таких родинах, що потребують соціальної підтримки залишається одним із головних завдань працівників КУ "ЦНСП Ружинської селищної ради". Директором установи Ларисою Черешнюк, спільно із начальником відділу охорони здоров'я та соціального захисту населення Ружинської селищної ради Світланою Ставничою був здійснений спільний виїзд в с.Огіївка. До роботи був залучений староста села Борис Ходаківський. Спільно відвідано та обстежено родини, перевірено роботу соціального робітника, проінформовано про порядок надання соціальних послуг та з питань соціального захисту населення. Робота продовжується.