Робоча зустріч

Дата: 19.01.2023 16:54

Одним із важливих аспектів діяльності Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» є взаємодія з Бердичівським районним сектором №2 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області, яка передбачає забезпечення контролю за поведінкою осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном.

Робота спрямована передусім на вирішення питання зменшення ризику випадків скоєння особами різновікових категорій повторних злочинів.

18 січня 2023 року завідувач відділення соціальної роботи Комунальної установи «ЦНСП Ружинської селищної ради» Сябрук Н.С. спільно з начальником сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» Пилипчук О.Р. та фахівцем сектору Дубравським С.В. провели робочу зустріч з метою планування спільних заходів, спрямованих на виправлення, ресоціалізацію в соціальній адаптації засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Бердичівському РС.