РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Щира подяка всім, хто організував та доставив дану допомогу

Дата: 04.01.2023 10:29

ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни. Фонд надає допомогу дітям держав, що розвиваються. Неодноразово була надана допомога від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для жителів Ружинської громади. Спеціалісти КУ " ЦНСП Ружинської селищної ради" вручили сім'ям з новонародженим дітьми теплий одяг для малюків та засоби гігієни. Щира подяка всім, хто організував та доставив дану допомогу. Адже народження дитини це світла подія в такий важкий для нашої України час.