Допомагаємо разом

Дата: 03.01.2023 11:14

Щира подяка всім хто приносить та привозить для родин, що тимчасово приїхали до нас у Ружинську громаду, у зв'язку із військовими діями, необхідні речі.

Зокрема подяка селищному голові Людмилі Біляк, Поліщук Вірі та всім небайдужим мешканцям громади за допомогу, яка була доставлена до КУ "ЦНСП Ружинської селищної ради". Також, щиро дякуємо дітям та вчителям Білилівської гімназії за іграшки та дитячі речі, які були зібрані та привезені для видачі родинам ВПО та СЖО. Щоденно працівниками КУ "ЦНСП Ружинської селищної ради" видається безкоштовно одяг, взуття, іграшки для дітей.

Для отримання допомоги просимо при собі мати паспортні документи або довідку про реєстрацію. Допомагаємо разом. Чекаємо з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 13.00 за адресою смт.Ружин, вул.Незалежності (Бірюкова),13.

Директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Лариса Черешнюк