Видача гуманітарної допомоги від Юнісеф на Точці Спільно для багатодітних родин, прийомним родинам та ДБСТ, родинам СЖО та ВПО продовжується

Дата: 03.01.2023 08:44

Вчора директором КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" Ларисою Черешнюк було передано частину гігієнічних наборів на точку Спільно, яка активно працює в нашій Ружинській громаді. Дитяча точка “СПІЛЬНО”– це безпечний і затишний простір для дітей. Ключові завдання цього проекту – інформування родин з дітьми про існуючі сервіси ЮНІСЕФ і роботу місцевих сервісів щодо надання гуманітарної допомоги та місцевих соціальних послуг, а також робота з дітьми: розваги, ігри, майстер-класи. На точці Спільно Ружин завжди раді маленьким відвідувачам та їхнім батькам.