Шановні мешканці громади!

Дата: 29.12.2022 14:54

Фото без опису Відділ комунальної власності та стратегічного розвитку управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради оновлює інформацію про перелік можливостей для бізнесу, серед яких гранти, пільгові кредити, стажування, бізнес-інкубатори та державні програми підтримки. Нові можливості:

1000 євро гранту та експертні консультації для креативного бізнесу Області: Уся Україна Дедлайн: до 13 січня 2023 Галузі: Інше, Видавництво & поліграфія, Деревообробка & меблі, Легка промисловість & мода, Медіа & реклама, Мистецтво & наука, Ювелірний бізнес & ремесла

Фінансова та експертна підтримка для регіональних ЗМІ Області: Уся Україна Дедлайн: до 15 січня 2023 Галузі: Медіа & реклама

FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY 2023 будівництво та енергоефективність Області: Уся Україна Дедлайн: до 15 лютого 20223 Галузі: Інше, Будівництво & нерухомість

FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY 2023 Діджиталізація Області: Уся Україна Дедлайн: Безстроково Галузі: Усі галузі

FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY 2023 в галузі екологічної утилізації відходів Області: Уся Україна Дедлайн: Безстроково Галузі: Інше

FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY 2023 охорона здоров’я Області: Уся Україна Дедлайн: Безстроково Галузі: Медицина & здоров'я За більш детальною інформацією просимо звертатись у відділ стратегічного розвитку та комунальної власності управління ЖКГ Ружинської селищної ради за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, смт Ружин, вул. Незалежності (Бірюкова), 2, каб. №23 та №24.