Програма реалізовуватиметься через Укрпошту, а її механізм буде максимально спрощено

З 1 січня 2023 року, у рамках Державної програми із безплатної заміни населенню 50 мільйонів застарілих ламп розжарювання на нові світлодіодні, одна особа зможе обміняти п’ять лампочок. Про це повідомила перша віцепрем’єрка України – міністерка економіки Юлія Свириденко під час інформаційного телемарафону.

Лампочки можна буде отримати у відділеннях «Укрпошти».

https://www.realnilubny.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-1-1024x569.jpg

“Програма стартуватиме з нового року. Це означає, що люди віком від 18 років можуть прийти до «Укрпошти» або залишити свою заявку спочатку на порталі «Дія», а потім прийти до відділення «Укрпошти». Одна людина може замінити п’ять таких лампочок”, — сказала перша віце-прем’єр-міністерка.

За словами чиновниці, програма матиме достатні часові рамки, щоб кожен бажаючий зміг поміняти лампочки.

Ми зробимо програму достатньо довгою, щоб всі громадяни України, які мають бажання замінити ці лампочки, могли реалізувати цю можливість. Точно січень, лютий, березень”, — сказала вона.

Зазначимо, що Європейський Союз збирається профінансувати придбання близько 30 млн світлодіодних лампочок для України.

https://www.realnilubny.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/bez-nazvanyya-3.jpg

Раніше Президент України Володимир Зеленський на міжнародній конференції «Солідарність з українським народом» заявив, що дефіцит енергосистеми України могли б суттєво перекрити 50 млн LED-ламп, придбання яких можуть профінансувати міжнародні партнери.

realnilubny

21.12.2022