З глибоким сумом сповіщаємо про смерть ще одного захисника України, мешканця с.Дерганівка, Адомського Олександра Петровича, 1975 р.н..

Ненависть до ворога, бажання захищати рідну землю і Україну як державу, призвели до того, що незважаючи на тяжку хронічну хворобу, Олександр Адомський прийшов добровольцем до батальйону територіальної оборони, у якому у подальшому і проходив військову службу.

На жаль, хвороба виявилася безжальною, підступно зупинивши сьогодні серце Олександра Адомського.

Сьогодні тіло Олександра Адомського мають доставити до рідного дому (точний час, наразі, невідомий). Поховають героя завтра у Дерганівці, де проживає вся його велика родина.

Ружинська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким українського героя!