Допомога незахищеним верствам населення

Дата: 17.10.2022 10:33

З особливою повагою та шаною ми повинні ставитися до літніх людей. У цей складний військовий час ми маємо підтримувати та допомагати всім незахищеним верствам населення:

внутрішньо-переміщеним родинам, сім’ям з дітьми, людям поважного віку, тощо. Впродовж останніх двох тижнів працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" Ружинської селищної ради відвідували своїх підопічних, а головне - відвідали та вручили продуктові набори нашим найстаршим, кому виповнилося 90 та більше років. Продуктові набори були виділені за сприяння селищного голови Людмили Біляк.

Від всіх мешканців нашої громади слова вдячності - ветеранам війни, праці, пенсіонерам, всім поважним мешканцям за багаторічну добросовісну працю та життєву мудрість. Кожен на своєму місці, тримаємо фронт і робимо все для наближення Перемоги! Сильні разом