Робочий візит з допомогою щодо запобігання торгівлі людьми

Дата: 27.09.2022 17:14

До Комунальної установи « Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» завітали з робочим візитом тренери–консультанти громадської організації « Авенір» Марія Соколова та Діана Вакарук. Тренери– консультанти розповіли про роботу та про послуги, які надає громадська організація «Авенір», а саме допомогу громадянам, які стали жертвами торгівлі людьми, сприяння у легальному та безперешкодному поверненні в Україну, наданні безкоштовного юридичного, психологічного, інформаційного, соціального супроводу особам, які постраждали від рук торгівців людьми. Також Діана Вакарук проінформувала про роботу гарячих ліній щодо запобігання торгівлі людьми.

15-47 Урядова гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

527 та 0 800 505 501 Національна безкоштовна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, у тому числі щодо безпечного виїзду за кордон.

112 Лінія екстреної допомоги в ЄС у випадку якщо ви підозрюєте, що потрапили в руки торгівців людьми.

+380671946613 Громадська організація «Авенір». м. Житомир вул. Мала Бердичівська 25, 4 поверх.

Ми можемо допомогти Вам у цій ситуації!