Щодо присвоєння або зміни адреси

Дата: 13.09.2022 16:43

Фото без опису       Відповідно до рішення виконавчого комітету від 08.09.2022 року №126 повноваження щодо присвоєння, зміни, коригування, анулювання адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна шляхом видачі наказів, були передані управлінню ЖКГ Ружинської селищної ради, яке зареєстроване в Єдиній державній електронній системі у сфері містобудування, як орган з присвоєння адрес.

Для присвоєння чи зміни адреси необхідно особисто звернутися із заявою на ім’я начальника управління ЖКГ Ружинської селищної ради з документами необхідними для отримання послуги:

- копія документа, що ідентифікує та посвідчує особу заявника (паспорт - для фізичних осіб, витяг з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), а у випадку подання документів уповноваженою особою - оригінал довіреності для огляду;

- належним чином завірена копія правовстановлюючого документу на об'єкт нерухомості, належним чином завірена копія документу, посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою (за наявності), а у разі присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомого майна, що виникли внаслідок їх поділу (об'єднання) - надання документу про право власності чи користування земельною ділянкою обов'язкове;

- копія технічного паспорту об'єкта нерухомості;

- копії документів, якими підтверджено присвоєння однієї адреси декільком об'єктам нерухомого майна (у випадках необхідності впорядкування поштових адрес існуючим об'єктам нерухомості;

- виписка з погосподарської книги за місцем знаходження об’єкта нерухомості.

Після опрацювання документів та прийняття рішення управлінням ЖКГ, шляхом видачі наказу, працівниками сектору містобудування, архітектури та будівництва проводиться внесення даних про зміну адреси до Єдиної державної електронної системи у сфері містобудування. Заявнику з прийнятим рішенням необхідно звернутися до відповідних органів технічної інвентаризації та внести відповідні зміни у технічну документацію на вказаний об’єкт нерухомості.

За довідками звертатись в каб.№25 другий поверх в приміщенні Ружинської селищної ради по вул.Бірюкова, 2 смт.Ружин.