З глибоким сумом сповіщаємо про другу за добу підтверджену загибель захисника України, мешканця с.Заріччя, Сівоздрава Миколи Анатолійовича

Дата: 30.08.2022 12:08

Фото без опису   Молодший сержант Микола Сівоздрав, номер обслуги мінометної батареї 2 механізованого батальйону, був призваний на військову службу під час загальної мобілізації 25 лютого 2022 року. Героїчно загинув ще майже півроку тому – 12 березня, в результаті здійснення противником обстрілу позицій в районі с.Здвижівка Бучанського району Київської області. Загинув в результаті бойових дій під час захисту Батьківщини.

Тривалий час тіло Миколи Сівоздрава не могли знайти – настільки жахливі були наслідки ворожого обстрілу та заподіяних ним руйнувань, майже півроку він офіційно вважався безвісти зниклим. Нажаль, зараз прийшло офіційне підтвердження факту його загибелі.

Про місце, дату та час його поховання буде повідомлено додатково.

Ружинська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким українського героя!