День вишиванки!

Дата: 19.05.2022 09:12

Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки - одного з найяскравіших національних символів України!
     Це особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднанні! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Вишиванка є національним оберегом, святинею, що символізує собою духовне багатство українського народу та несе наші традиції і мудрість. В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

З повагою

Селищний голова                                                        Людмила БІЛЯК