Минає 8 гірких років з дня загибелі наших Героїв у зоні АТО

Дата: 13.05.2022 14:30

Селищний голова Людмила Біляк поклала квіти та вшанувала пам'ять загиблих Героїв, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

13 травня 2014 року під час проведення антитерористичної операції на Сході України загинули  солдат Хрущ Сергій Юрійович із Верхівні - навідник аеромобільно-десантного взводу 95 окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ ЗС України та сержант Славіцький Олег Вікторович із Зоряного - стрілець – номер обслуги аеромобільно-десантного взводу 95 окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ ЗС України.

На околиці села Маячка (на той час Октябрське) Слов'янського району, що за 20 км від Краматорська, під час руху колона десантників, яка супроводжувала розрахунки 82-мм мінометів та продовольство на блок-пости, 13 травня 2014 р. близько 12:30 була обстріляна терористами зі заздалегідь підготовлених позицій, внаслідок чого загинули наші Герої.

Указом Президента України від 19.07.2014 р. № 599/2014 "За особливу мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", Хрущ С. Ю. та Славіцький О. В. нагороджені орденами «За мужність» III ступеня (посмертно).