ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 21.02.2022 15:50
Кількість переглядів: 2016

ПОВІДОМЛЕННЯ

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно Рішення №218 від 30 вересня 2022 року Ружинської селищної ради Житомирської області.

Техніко-економічні показники:

Площа земельної ділянки згідно детального плану території -111,36 га

Замовник: Ружинська селищна рада Житомирської області.

Розробник ФОП «Шеренговий В.Я.»

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок   коштів місцевого бюджету

Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Ружинської селищної ради Житомирської обл.(каб.25) або на офіційному веб сайті. ryzhin_rada@ukr.net

Пропозиції приймаються з «21» лютого  2022 року по «22» березня 2022 року в приміщенні Ружинської селищної ради Житомирської обл.

Громадські слухання відбудуться о 14.00 год. «23» березня 2022 року

в приміщенні Ружинської селищної ради Житомирської обл. за адресою:

Житомирська обл., смт. Ружин, вул. Бірюкова, 2 тел. (04138) 3-12-69.

Відповідальна особа: завідуючий сектором містобудування, архітектури та будівництва управління ЖКГ Ружинської селищної ради А.І. Цехмейструк (каб.25).