Шановні жителі Ружинської громади! Щиро вітаю Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 11:08

Шановні жителі Ружинської громади!

Щиро вітаю Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік увійде у Вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

Нехай чарівність новорічної ночі, таїнство коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Селищний голова                                            Людмила БІЛЯК