РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Від щирого серця вітаю вас зі святом Різдва Христового!

Дата: 25.12.2021 07:00

Фото без описуРіздво Христове – величне, чарівне свято, яке наповнює серця добром і милосердям, несе радість у кожну домівку

Щиро бажаю радості кожній родині. Нехай Різдво принесе вам здоров'я, в душах оселяться добро, світло любові та сердечне тепло.

Бажаю, щоб у кожному домі був мир і спокій, гармонія і достаток, відбувалися чудеса і прекрасні події, наповнюючи життя чудовими моментами, щасливими посмішками і добротою людських сердець.

Зичу миру нашій українській землі, добробуту, взаєморозуміння і взаємоповаги. Здоров’я усім, щастя, добра, успіху!

З повагою,

Селищний голова Людмила БІЛЯК