Фото без опису

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідної громади, дбають про її розквіт і зростання.

Віримо, що наша майбутня спільна робота, незалежно від переконань і поглядів, та підтримка один одного, ініціативність та взаємоповага стануть запорукою добробуту мешканців Ружинщини, сприятимуть вирішенню життєво важливих питань, розвитку високого духовного і соціального рівня мешканців громади.

Тож бажаємо кожному з Вас здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови  нашої громади.

З повагою,

Селищний голова                                                                       Людмила БІЛЯК