Соціальну сферу Ружинщини привітали з професійним святом

Дата: 09.11.2021 18:13

«Ви робите велику і важливу роботу: ви допомагаєте людям покращити якість життя та огортаєте опікою соціально-незахищену верству населення. Нехай же успіхів у вас буде якомога більше, а невдачі обходять ваше життя стороною» – побажала селищний голова Людмила Біляк  колективу Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» під час святкових урочистостей до професійного свята Дня соціального працівника.

Людмила Біляк подякувала керівнику КУ Ларисі Черешнюк та за сумлінне виконання своїх обов‘язків відзначила Подяками завідувачку відділеня соціальних послуг за місцем проживання – Ніну Дятел, зав.відділення натуральної, грошової допомоги та соціально-побутових послуг – Наталію Ільїних та Наталію Сябрук завідувача відділенням соціальної роботи.

Окрім того, Подяки отримали також спеціалісти комунальної установи:

Ганна Кучерук (с. Бистрик), Людмила Мудрак (с. Білилівка), Галина Левченко (с. Вільнопілля), Алла Ніколаєва (с. Верхівня), Мар’яна Шевчук (с. Вишневе), Марія Дворнік та Ірина Дудар (с. Голубівка та с. Прибережне), Наталія Лікарчук (с. Городок), Тетяна Карплюк (с. Дерганівка), Алла Голоденко (с. Зоряне), Олена Мотревич (с. Заруденці), Галина Сабашна (с. Мовчанівка), Любов Тетерук (с. Огіївка), Наталія Миколюк (с. Плоска), Любов Гейвах (с. Рогачі), Світлана Лесик, Ірина Галушко, Тетяна Федорчук, Людмила Матвійчук, Наталія Захарчук (смт Ружин та с. Заріччя), Леся Квашук (с. Топори), Валентина Гарбар (с. Ягнятин), Людмила Горпинич (с. Сахни), Тетяна Петриченко (с. Немиренці), Леся Карпенко (с. Мусіївка), Віра Дідківська (с. Березянка), Лідія Микиша (с. Карабчиїв), Тетяна Остапчук (с. Вербівка), Ніна Кагальна,  Євгенія Трохимчук, Василь Сіренко, Олена Ставнича, Олена Осаволюк, Ольга Безкоровайна.