Оголошення про конкурс заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу юридичної та кадрової роботи

Дата: 16.09.2021 10:33

ОГОЛОШЕННЯ

Ружинська селищна рада оголошує конкурс заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу юридичної та кадрової роботи Ружинської селищної ради.

Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою юридичною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, які вільно володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютером, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 2 років.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС);
  • копії документів про освіту з додатками;
  • копію документів, що посвідчують особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • дві фотокартки 4х6.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: 13601, смт Ружин, вул. Бірюкова, 2, кабінет 76.