РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Шановні  донори,  вітаю  всіх вас   і висловлюю вам щирі слова подяки!

Дата: 14.06.2021 14:41

Донорство – важлива  громадська  діяльність, вона  допомагає  зберегти  багато тисяч людських життів. Щосекунди у людей  будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові, тому цей день дає можливість висловити вдячність людям, які добровільно здають свою кров.

Дякую вам за добро, милосердя і чуйність! У ваших  руках  життя людей і ви рятуєте їх, поділившись  частинкою своєї крові. Нехай  ваше власне здоров’я завжди буде на висоті. Хай ваш безіменний,  безцінний  подвиг буде винагороджений довгими роками життя, нескінченним щастям і благополуччям!

Зі святом і дякую за врятовані життя! Низький уклін Вам, щедрі серцем!

З повагою, селищний голова Людмила Біляк