Ружинська громада
Житомирська область, Бердичівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора Прибережненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області

Дата: 06.05.2021 15:38
Кількість переглядів: 166

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Прибережненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області.

 

 Найменування і місцезнаходження закладу: Прибережненська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області (код ЄДРПОУ 22058891, юридична адреса: 13648, Житомирська обл., Ружинський р-н., с. Прибережне, вул. Набережна, 3-А).

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, що вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Найменування посади – директор Прибережненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області.

Умови оплати праці – надаються відділом освіти Ружинської селищної ради.

Претенденти особисто або уповноваженою особою (за довіреністю) зобов’язані подати: 
1. заяву про участь у конкурсі;
2. автобіографію та/або резюме (за вибором претендента);
3. копію паспорта громадянина України;
4. копію документа про вищу освіту;
5. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
6. копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на день їх подань;
7. довідку про відсутність судимості;
8. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
9. мотиваційний лист, складений у довільній формі;
10. інші документи, які підтверджують професійні та/або моральні якості претендента (за бажанням).

Дата і час завершення прийому документів для участі у конкурсі – не більше 30 календарних днів від дати оприлюднення оголошення конкурсу.

Дата проведення першого конкурсного відбору  - 24 червня 2021 року.
Дата проведення другого конкурсного відбору  - 29 червня 2021 року.
Конкурсні випробування та їх тривалість - конкурсний відбір розділений на дві частини:
І. перша частина триває 60 хвилин та включає два конкурсних випробування:
1. перевірку знань законодавства у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування;
2. перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційних завдань за двома напрямками – знання законодавства і нормативних документів з питань загальної середньої освіти та з питань трудового законодавства;
ІІ. друга частина триває до 60 хвилин та включає публічну та відкриту презентацію перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти державною мовою.

Дата і час завершення терміну прийому заяв щодо включення до складу конкурсної Комісії – протягом 4 (чотирьох) робочих днів від дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Перелік документів для конкурсної Комісії:
1. депутати Засновника закладу освіти подають персональну заяву;
2. представники інституту громадянського суспільства включаються до Комісії на підставі заяви керівника (уповноваженого органу) інституту громадянського суспільства.

Місце прийому документів, ПІБ уповноваженої особи Засновника, номер телефону – смт. Ружин, вул. О.Бурди, 44, Дмитрук Катерина Григорівна,         068-953-06-31
 

Зразки заяв


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора