Склад виконавчого комітету Ружинської селищної ради

Дата: 11.03.2021 11:09

Склад виконавчого комітету

1. Біляк Людмила Олександрівна – селищний голова.

2. Маковчук Юлія Володимирівна – секретар селищної ради

3. Котвіцька Леся Миколаївна – керуючий справами виконавчого комітету.

4. Лукач Валентина Володимирівна – староста Ружинської селищної ради села Бистрик.

5. Федорчук Юрій Іванович – староста Ружинської селищної ради сіл Вільнопілля, Вишневе.

6. Ходаківський Борис Олександрович – староста Ружинської селищної ради сіл Зарудинці, Городок, Зоряне, Огіївка, селище Городоцьке.

7. Зінькова Антоніна Цезарівна – староста Ружинської селищної ради села Дерганівка, Кордонівка, Мар’янівка.

8. Шендерівська Катерина Миколаївна – староста Ружинської селищної ради села Березянка, Причепівка, Чехова.

9. Котелянець Сергій Іванович – староста Ружинської селищної ради сіл Білилівка, Йосипівка, Котелянка.

10. Герасимчук Святослав Володимирович – староста Ружинської селищної ради сіл Рогачі, Топори.

11. Оцалюк Володимир Григорович – староста Ружинської селищної ради сіл Ягнятин, Плоска, Карабчиїв.

12. Романовська Тетяна Олексіївна – староста Ружинської селищної ради сіл Немиринці, Зелене, Княжики, Сахни.

13. Якимчук Олександр Володимир – староста Ружинської селищної ради села Мовчанівка, селище Мовчанівське.

14. Тимошенко Віктор Анатолійович – староста Ружинської селищної ради сіл Верхівня, Мусіївка.

15. Дмитренко Леся Костянтинівна – староста Ружинської селищної ради сіл Вербівка, Трубіївка.

16. Лікарчук Олександр Миколайович – староста Ружинської селищної ради сіл Голубівка, Черемуха, Прибережне.

17. Колібаба Олександр Феодосійович – голова СВК «Ружинський».

18. Велика Катерина Павлівна – представник місцевої організації Політичної Партії «За Майбутнє».

19. Кащук Василь Анатолійович – директор Приватного підприємства «Редакція газети «Ружинська земля».

20. Семенчук Іван Іванович – мешканець смт Ружин.

21. Морванюк Олена Василівна – фахівець по роботі з орендодавцями ТОВ «ПК Зоря Поділля».

22. Крилов Микола Миколайович – мешканець смт Ружин, приватний підприємець.

23. Федорович Володимир Анатолійович – начальник Ружинського районного сектору УДСНС України у Житомирський області.

24. Боденчук Олександр Анатолійович – головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ружинської районної ради.

25. Шокал Андрій Миколайович – керівник СФГ «Україна».

26. Бондарчук Володимир Сергійович – мешканець Заріччя.

27. Пилипчук Володимир Іванович – керівник СФГ імені Мічуріна.

28. Потіха Юрій Анатолійович – вчитель Топорівської ЗОШ.

29. Дмитренко Ірина Іванівна – представник місцевої організації Політичної партії «Свобода».

30. Кулик Юрій Анатолійович – голова Ружинської РДА.

31. Линник Світлана Євгеніївна – економіст фінансової роботи ТОВ Сігнет-Центр.

32. Колесник Анатолій Володимирович – директор ДП«Ружин-Молоко».