Склад виконавчого комітету Ружинської селищної ради

Дата: 11.03.2021 11:09

Склад виконавчого комітету

1. Біляк Людмила Олександрівна – селищний голова.

2. Маковчук Юлія Володимирівна – секретар селищної ради

3. Котвіцька Леся Миколаївна – керуючий справами виконавчого комітету.

4. Лукач Валентина Володимирівна – староста Бистрицького старостинського округу.

5. Ходаківський Борис Олександрович – староста Зарудинецького старостинського округу.

6. Зінькова Антоніна Цезарівна – староста Дерганівського старостинського округу.

7. Шендерівська Катерина Миколаївна – староста Березянського  старостинського округу.

8. Котелянець Сергій Іванович – староста Білилівського старостинського округу.

9. Герасимчук Святослав Володимирович – староста Топорівського старостинського округу.

10. Оцалюк Володимир Григорович – староста Ягнятинського старостинського округу.

11. Романовська Тетяна Олексіївна – староста Немиринецького старостинського округу.

12. Якимчук Олександр Володимир – староста Мовчанівського старостинського округу.

13. Тимошенко Віктор Анатолійович – староста Верхівнянського  старостинського  округу.

14. Дмитренко Леся Костянтинівна – староста  Вербівського старостинського округу.

15. Лікарчук Олександр Миколайович – староста Голубівського старостинського округу.

16. Колібаба Олександр Феодосійович – голова СВК «Ружинський».

17. Велика Катерина Павлівна – представник місцевої організації Політичної Партії «За Майбутнє».

18. Кащук Василь Анатолійович – директор Приватного підприємства «Редакція газети «Ружинська земля».

19. Морванюк Олена Василівна – фахівець по роботі з орендодавцями ТОВ «ПК Зоря Поділля».

20. Крилов Микола Миколайович – мешканець смт Ружин, приватний підприємець.

21. Боденчук Олександр Анатолійович – головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ружинської районної ради.

22. Шокал Андрій Миколайович – керівник СФГ «Україна».

23. Пилипчук Володимир Іванович – керівник СФГ імені Мічуріна.

24. Дмитренко Ірина Іванівна – представник місцевої організації Політичної партії «Свобода».

25. Кулик Юрій Анатолійович – мешканець смт Ружин.