У громаді на два місяці запровадили карантин через сказ у дикої тварини

  • 196

Відбулось позачергове засідання місцевої надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Підставою термінового зібрання став випадок підтвердження захворюваності на сказ, а саме в с. Гордок, де борсук погризся з домашньою собакою та доторкнувся мордою до ноги власниці двору обслинивши її.

На порядок денний виносилось два питання:

 -   накладання карантинних обмежень по захворюваності тварин на сказ в с. Городок Бердичівського району, Ружинської територіальної громади;

-    встановлення загрозливої зони по захворюваності тварин на сказ;

За результатами роботи комісії, вирішили оголосити с, Городок Бердичівського району неблагополучним по захворюванню на сказ тварин та накласти карантинні обмеження на 2 місяці з 08.05.2025 р. та встановити загрозливу зону в межах та прилеглих територій с. Городок, с-ще Городоцьке, с. Огіївка Ружинської територіальної громади. Затвердили оздоровчі заходи по ліквідації наслідків захворювання на сказ тварин в с. Городок.

Додамо, сказ — гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. При відсутності своєчасної екстреної вакцинації є загрозливим для життя.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису