ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОЇ ОСВІТИ В БІБЛІОТЕКАХ РУЖИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

  • 198

ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОЇ ОСВІТИ В БІБЛІОТЕКАХ РУЖИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

 Сьогодні відбувся черговий етап навчання для бібліотекарів Ружинської територіальної громади Сучасна бібліотека – це не лише місце для книг, а й центр цифрової освіти для громади. Саме тому ми продовжуємо навчання, спрямоване на розвиток бібліотек як хабів цифрової освіти.

Теми заходу:  

Розвиток спроможності бібліотек як хабів цифрової освіти – роль бібліотек у цифровій трансформації, можливості та інструменти для навчання громадян.

 Дія.Освіта: реєстрація хабу цифрової освіти – алгоритм створення та функціонування хабу, використання освітніх ресурсів платформи «Дія.Освіта».

Мета заходу – надати бібліотекарям необхідні знання та навички для ефективного використання цифрових ресурсів та створення доступного освітнього простору для громади. Разом робимо бібліотеки ще більш сучасними та корисними для суспільства!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису