До громади завітали представниці Житомирської ОВА та відвідали Центр життєстійкості

Дата: 08.07.2024 18:16

До Центру життєстійкості завітали перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко разом з радницею начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Іриною Гладкою та директоркою Житомирського обласного центру соціальних служб Анною Антіповою.

Фото без описуВ Ружині вже успішно функціонує Центр життєстійкості, де кожен мешканець громади може отримати безоплатну фахову допомогу та підтримку.

За словами Наталії Остапченко, Центр є важливим осередком підтримки для місцевих жителів, особливо у складні часи.

Представниці разом із селищним головою Людмилою Біляк детально ознайомилися з можливостями Центру, роботою фахівців, планами та результатами діяльності.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису