РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 08.06.2024 11:06

Відповідно до Плану роботи на 2024 рік, було розглянуто актуальні на даний період питання, а саме:

-  Про стан протипожежного водопостачання в населених пунктах Ружинської територіальної громади.

- Про заходи щодо запобігання пожежам лісів і сільгоспугідь у літній період та заходи щодо протипожежного захисту нового урожаю.

-Під час обговорення питань, особлива увага приділялась виконанню робіт, щодо утримання в справному стані джерел протипожежного водопостачання (водонапірні вежі) закладів освіти, обладнання їх кранами відбору води пожежною технікою. Здійснення заходів щодо влаштування пірсів для забезпечення вільного доступу (під’їзду) пожежної техніки до водних об’єктів (водозаборів) в кожному населеному пункті.

З урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення другого питання, вирішено затвердити заходи щодо запобігання пожежам лісів і сільгоспугідь у літній період та заходи щодо протипожежного захисту нового урожаю та доручено структурним підрозділам Ружинської селищної ради, представникам Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області, Ружинському лісництву ДП «Коростишівський ЛГ», співробітниками відділення поліцейської діяльності № 2 Бердичівського РВ ГУ НП в Житомирській області, керівникам хлібоприймальних та сільськогосподарських підприємств в населених пунктах громади організувати роботу з виконання затверджених заходів у зазначені терміни.