РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Мій клас – моя родина

Дата: 15.05.2024 15:22

15 травня, у Міжнародний день сім’ї, фахівці КУ «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» відвідали Зарудинецький ліцей. Відповідно до плану роботи, в інклюзивному класі було проведено груповий захід з елементами тренінгу на тему : «Мій клас – моя родина» з метою покращення взаємостосунків між однокласниками, стимулювання їх до колективної діяльності та формування уявлення про дружні стосунки у власній сім’ї. Школярі були залучені до активної роботи в ситуативних групах, де кожен учасник мав можливість проявити свої вміння та докласти зусиль до отримання кінцевого результату. На завершення заходу діти залишили теплі слова для своїх рідних на «Дереві побажань».