РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ МАТЕРІ

Дата: 12.05.2024 10:00

СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ МАТЕРІ

Щороку у другу неділю травня в Україні відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Наші захисниці! Наші берегині! Щиро дякуємо вам, що ціною власного життя бережете нас і всю Україну. Низький уклін і щира дяка усім матерям, за ласку, недоспані ночі, молитви, за терпіння, витримку, мудрість, любов і мужність, за виховання своїх дітей справжніми патріотами та захисниками своєї держави. Сьогодні прекрасний привід, щоб зателефонувати або приїхати у гості, щоб подякувати і виголосити багато теплих слів найдорожчій людині, яка подарувала нам життя, навчила першим словам та допомогла зробити перші кроки. Перегляньте у цей день фото зі своїми мамами, аби пригадати теплі моменти з дитинства.