ДОСІ КУПУЄТЕ ШТУЧНІ КВІТИ? Наближаються поминальні дні. За усталеною традицією мешканці та гості Ружинської громади будуть віддавати шану померлим близьким і родичам покладанням до їхніх могил квітів. Але чомусь більшість громадян воліє використовувати штучні квіти. Можливо, через те, що вони дешевші за живі, можливо, через те, що довше зберігаються. Втім, мало хто замислюється над тим, яку велику шкоду наносить ця традиція навколишньому середовищу, безпосередньо нам усім, мешканцям громади та стане майбутньою проблемою для наших нащадків. Щоб не спричиняти накопичення старих пластикових квітів та вінків, альтернативним варіантом є взагалі не нести їх на цвинтар. Краще принести на могилу живі квіти, які ніякої шкоди довкіллю не спричиняють.

Священнослужителі уже давно виступають проти штучних квітів та вінків на кладовищах. Вшанування пам’яті покійних має починатися не з вибору квітки, а із шанобливого ставлення до їхнього останнього пристановища.

Тому дуже просимо не використовувати штучні квіти, вінки, корзини та інші ритуальні товари, виготовлені із пластику на цвинтарях Ружинської громади!

 

Фото без опису