-Займаючись господарською діяльністю задля досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку заявники юридичних осіб пильно слідкують за законодавством. Проте,  можуть випадково «проґавити» внести необхідності зміни до юридичної особи у відповідності до чинного законодавства, оскільки, воно постійно доповнюється та змінюється.

Нагадуємо, що згідно ч.25 ст.17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»:

у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи    ДОДАТКОВО    подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження (наприклад:    протокол загальних зборів засновника (учасника), рішення єдиного засновника (учасника), тощо).

Чекаємо для надання фахових консультацій за адресою: с-ще. Ружин, вул. Незалежності, буд. 2. Попередній запис громадян – відсутній.

Графік прийому громадян: 08:30 -17:00 (Понеділок - Четвер), 08:30 -16:00 (П'ятниця) обідня перерва з 13 00- 13 30.