РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.05.2024 09:50

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке проходило під головуванням заступника селищного голови Максима Дмитренка.

Комісією розглянуто заяви громадян, а саме - заяву внутрішньо-переміщеної особи про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, заяву про встановлення опіки над дитиною, позбавленої батьківського піклування, заяву щодо надання дозволу на  вчинення правочину неповнолітньою, щодо обміну часток земельних ділянок. Також розглянуто та обговорено питання взяття під соціальний супровід сімей, які потрапили в складні життєві обставини та, деяких сімей опікунів/піклувальників (у зв’язку з підготовкою дитини до самостійного життя) та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

По кожному питанню окремо з’ясовані факти і обставини, прийняті відповідні рішення в інтересах дітей.