Чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 26.04.2024 12:09

25 квітня відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Ружинської селищної ради Житомирської області.

Відповідно до визначених  напрямків запобігання різного роду  негативним явищам на території Ружинської селищної територіальної громади на 2024 рік,  було розглянуто ряд актуальних на весняно-літній період питань, зокрема:

-  Про роботу підприємств організацій та установ, аварійно-рятувальних сил і засобів територіальної громади під час пропуску льодоходу, паводка і повені у 2024 році.

-  Про заходи щодо підготовки населених пунктів та об'єктів громади до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2024 року.

-  Про стан підготовки лісогосподарського господарства до роботи у весняно-літній пожежонебезпечний період 2024 року.

-  Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення у весняно-літній період 2024 року.

- Про стан з пожежами та заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на полігонах твердих побутових відходів та сміттезвалищах.

- Про результати оперативних обстежень фонду захисних споруд в I кварталі поточного року.

- Про проходження купального сезону та відпочинку людей на водних  об’єктах громади.