Дата: 26.04.2024 11:54

Життя завжди складніше ніж шаблони, які ми йому ставимо. Кожна війна ‒ складніша за емоції та слова, якими ми її міряємо.

Майже десять років тому ми дізналися про війну не з книг і не фільмів, зроблених в іншому часі та в іншій географії. Десять років тому війна прийшла у наш дім і пролила кров найкращих синів та доньок на золотаві українські ниви… Жорстока і нещадна, вона продовжує забирати життя і сьогодні…

Щодня ми згадуємо усіх, чиї життя забрала проклята росія. Усіх захисників, усіх цивільних – дорослих та дітей - усіх, хто жив, мріяв, планував і будував майбутнє.

Сьогодні, за ініціативи Бердичівської районної ради, на знак пам’яті наших захисників, спільно з родинами наших полеглих Героїв, ми посадили алею троянд, як символ кращого цвіту української нації, що має незламний характер і попри всі випробування, оживатиме  щовесни та гордо цвістиме, як наша Україна – горда, незламна, належна і непереможна!