Команда дівчат Ружинського ліцею «Енерджі» здобула почесне ІІІ місце та була нагороджена кубком, дипломом та медалями

Дата: 19.04.2024 18:50

Сьгодні, 19 квітня, в м. Бердичів на базі ліцею № 4 відбулися змагання з черліденгу серед учениць закладів загальної середньої освіти Бердичівського району в рамках III (районного) етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

У змаганнях взяли участь команди із 6-ти громад району.

Нашу громаду представляла команда дівчат Ружинського ліцею «Енерджі», яка  здобула почесне ІІІ місце та була нагороджена кубком, дипломом та медалями.

Вітаємо наших динамічних та яскравих спортсменок – команду з черліденгу Ружинського ліцею Ружинської селищної ради у складі: Безнощенко Марії, Брижко Марії, Ковальчук Юлії, Коропець Софії, Кичі Аріани,  Левчук Вероніки, Ліснівської Софії, Любінецької Аніти, Полякової Анни-Марії, Тимошенко Марії, Чумак Соломії, Шелестюк Ульяни. Бажаємо їм натхнення, позитиву, успіхів, радості та насолоди від нових перемог!

Вітаємо з перемогою також педагога-організатора Ружинського ліцею Стефанишин Марту Дмитрівну. Дякуємо за підготовку команди до змагань. Бажаємо високих результатів та натхнення.