Команда дівчат з баскетболу Ружинського ліцею здобула ІІ місце у третьому (районному) етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 18.04.2024 14:18

17 квітня в м. Бердичів на базі ліцею № 4 відбулися змагання з баскетболу серед учениць закладів загальної середньої освіти Бердичівського району в рамках III (районного) етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

За звання переможця змагалися команди «Прометей» (Андрушівський ліцей №1), «Спритні котики» (гімназія № 1 міста Бердичева) та «Ружани» (Ружинський ліцей).

У чесній боротьбі наші дівчата зайняли ІІ місце. Вони показали чудову гру та набралися практичних умінь і навичок на баскетбольному майданчику. Впевнено себе почували та демонстрували свою техніко-тактичну майстерність й фізичну підготовленість.

Вітаємо наших заповзятих спортсменок – команду з баскетболу Ружинського ліцею Ружинської селищної ради у складі: Бонюк Олександри, Бонюк Злати, Бичкової Дар’ї, Бугрій Софії, Кожухар Крістіни, Кононської Софії, Ліскової Вікторії, Осаволюк Анни, Підгорної Поліни, Покропивної Дарини, Плахотнюк Діани, Чиренко Марії та бажаємо їм завжди боротися до кінця, вірити у свій успіх, постійно працювати над собою і сміливо долати труднощі.

Вітаємо з перемогою також вчителя фізичної культури Ружинського ліцею Волченко Ларису Михайлівну. Дякуємо за підготовку команди до змагань. Бажаємо високих  результатів та нових спортивних звершень!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та змагатися!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!