"Україна без сиріт" за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України

Дата: 11.04.2024 11:17

Благодійна організація «Благодійний фонд «Люмос Україна»  спільно з Всеукраїнською громадською організацією “Україна без сиріт” за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України реалізує в Житомирській, Сумській та Харківській областях короткострокову Програму багатоцільової грошової допомоги сім’ям з дітьми, в тому числі сім’ям ВПО, що відносяться до наданого нижче переліку.

Метою Програми є надання підтримки найбільш уразливим родинам з дітьми, в тому числі тим, хто вимушено покинув власні домівки та знайшов прихисток в інших регіонах.  Допомога сприятиме  забезпеченню базових потреб сім’ї в гідний спосіб та зміцненню потенціалу родини для виховання дітей.Програмою передбачено надання допомоги наступним категоріям сімей:

– сім’ям, які виховують дитину з інвалідністю або дитину з особливими освітніми потребами;

– сім’ям, в яких виховуються 2 і більше дітей, що повернулися в родину з інтернатного закладу;

–малозабезпеченим сім’ї , в яких виховується 3 і більше дітей;

–одиноким батькам, матері чи батьку, які самі виховують  дитину до 18 років, в тому числі дитину з інвалідністю або дитину з особливими освітніми потребами;

– прийомним сім’ям, що виховують дітей віком до 3 років.

Війна в Україні суттєво вплинула на доступ до освіти, особливо для найбільш уразливих категорій дітей, в тому числі для дітей з обмеженими можливостями та для тих, хто живе в несприятливих умовах, що обмежують або взагалі не містять умов доступу до освіти.

Щоб вирішити ці проблеми та задовольнити освітні потреби дітей з особливими освітніми потребами (ООП), БО «БФ «Lumos Україна»  співпрацюватиме з місцевими органами управління освітою та громадськими організаціями, щоб полегшити доступ до формальної та неформальної освіти та надати додаткову навчальну підтримку дітям за потреби. Дякуємо БО  «Благодійний фонд «Люмос Україна»  за співпрацю.