28 березня 2024 року  проведено змагання із спортивного орієнтування у рамках ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» між закладами загальної середньої освіти Ружинської територіальної громади.

Спортивне орієнтування – це вид спорту, мета якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти і компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів. Це  розвиток стратегічного мислення, подолання перешкод та швидке прийняття рішень.

Змагання відбувалися на відкритій місцевості. До проходження завдань долучилось 48 учасників із чотирьох команд закладів загальної середньої освіти громади: Бистрицького, Білилівського, Ягнятинського ліцеїв та Зарічанської гімназії.

Юні спортсмени із спортивним азартом та позитивними емоціями успішно долали дистанцію, шукаючи контрольні пункти. Вони завзято змагалися за перемогу та демонстрували свої вміння правильно знаходити шлях.

Командний результат визначали за сумою результатів всіх учасників команди. Згідно зі зведеним протоколом переможцями та призерами ІІ (територіального) етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги із спортивного орієнтування: перше місце виборола команда Білилівського ліцею, яка отримала право представляти Ружинщину на ІІІ (районному) етапі змагань; ІІ місце – у команд: Бистрицького ліцею та Зарічанської гімназії; ІІІ місце  здобула команда Ягнятинського ліцею.

Вітаємо переможців і всіх учасників змагань! Молодці! Щиро дякуємо дітям, педагогічним працівникам за підтримку дітей і розвиток спорту у громаді. Також вдячні усім колективам, педагогічним працівникам, хто підготував команди до змагань та суддівській колегії за професійну роботу. Переможцям бажаємо гідно представити громаду на наступному районному етапі змагань. Разом переможемо!