ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ГО ВФСТ «КОЛОС» З ФУТЗАЛУ 29-31 березня в м.Гребінка Полтавської області відбувся Всеукраїнський чемпіонат з футзалу серед дівчат 2011-2012 років народження. В змаганнях брали участь 8 команд, серед яких і команда Ружинської територіальної громади «Нива» , вихованок Ружинської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Петра Симона. Наші дівчата гідно представили Житомирщину на Всеукраїнських змаганнях посівши четверту сходинку турніру. Також в номінації КРАЩИМ ВОРОТАРЕМ стала Ганна Дядюсь («Нива»). До вашої уваги результати чемпіонату: 1 місце – «Лідер» Кобеляцької ОТГ Полтавської обл.; 2 місце - «Плеяда» Тульчинської ТГ Вінницької обл.; 3 місце - «Вікторія» Катеринопільської ДЮСШ «Колос» Черкаської обл.; 4 місце - «Нива» Ружинської ТГ Житомирської обл.; 5 місце - КДЮСШ м. Славутич Київської обл.; 6 місце - «Буська ДЮСШ» Буської ТГ Львівської обл.; 7 місце - «Кристал» Линовицької ТГ Чернігівської області.; 8 місце - «Колос» Гребінківської МТГ. Вітаємо з високими результатами на Всеукраїнських змаганнях! Щиро вдячні меценатам за надання фінансової підтримки для участі в змаганнях ТОВ «Сігнет-Центр» та фермерам: Ткачук С.Л., Ярич В.М., Галінський В.М., Теличко В.В.