З настанням сприятливих погодних умов на території громади зокрема в с-ші Ружин розпочато грейдервання доріг з білощебеневим покриттям.
Роботи з грейдерування розпочаті з вулиці Козацька та двох проїздів між вулицями Паволоцька та Козацька так, як після прокладання вуличної водопровідної мережі стан покриття знаходився в незадовільному стані.
Для виправлення критичної ситуації на два проїзди було вивезено технікою селищної ради 50 т. щебенево-пісчаної суміші та укладено в найскладніших місцях.
Також будо прогрейдеровано вул.Тиха в с.Заріччя, яка безпосередньо є під’їздом до кладовища.
Роботи розпочаті і надалі будуть проводитись на інших вулицях селища та вулицях населених пунктах громади, де це буде потрібно.