Сонячна погода надихнула на проведення на території Білилівського старостинського округу - «День чистого довкілля - 2024».

Дата: 27.03.2024 17:20

Сьогодні, 27 березня, сонячна погода надихнула на проведення на території Білилівського старостинського округу - «День чистого довкілля - 2024».

До участі в заході були залучені: працівник благоустрою, працівники Білилівського ліцею, Будинку культури, дитячого садочка, працівники ФГ «АГРО-СОЮЗ», працівники селищної
ради, працівники місцевої МПО та небайдужі громадяни.

Озброївшись знаряддям праці (граблями, віниками та сапками) й шаленим ентузіазмом зробили значний обсяг роботи: прибрали центральну алею у місцевому Парку Слави - обсапали клумби, повимітали листя та смітт'я,також прибрали прилеглу до неї паркову територію, територію біля місцевого будинку культури.

Звісно, ця толока - це маленька частинка роботи з упорядкування благоустрою нашої громади, але водночас значний крок до її чистоти.