РУЖИНСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ ЕЛЕКТРОСКУТЕР ДЛЯ СОЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 22.03.2024 18:43

Зараз в громадах активно розбудовується система комплексної соціальної підтримки населення. Наразі надання передбачених законодавством соціальних послуг, що перейшли до громад в рамках реформи децентралізації, є їх обов’язком.

Сьогодні, 22 березня, завдяки плідній співпраці з Міністерством соціальної політики України, Програмою розвитку ООН та уряду Японії начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко передав для соціальних працівників 18 громад Житомирщини сучасні електроскутери.

Один електроскутер приїхав до Ружинської громади, який отримала селищний голова Людмила Біляк разом із директором КУ ЦНСП Ружинської селищної ради Ларисою Черешнюк та начальником відділу соціальної роботи Наталією Сябрук.

Щиро дякуємо голові Житомирської ОВА Віталію Бунечко, а також всім організаторам та координаторам даного проекту за підтримку та допомогу у наданні та розвитку соціальних послуг в громаді.