Кредити 5-7-9%

Дата: 21.03.2024 15:59

Сьогодні в Україні діє програма державних компенсацій, що відшкодовує позичальникам частину кредитного навантаження. Розроблена ще у 2020 році програма отримала назву «Доступні кредити 5-7-9%», де номери означають пільгову відсоткову ставку, яку аграрії отримують за банківською позикою.

Переваги урядової програми для аграріїв

Участь у програмі державних компенсацій має багато переваг для позичальників із сектору агробізнесу, а саме:

• знижена відсоткова ставка, яка значно здешевлює підсумкову вартість кредиту;
  • фінансування оборотного капіталу — кошти можна використовувати для різних витрат, пов’язаних з виробничою діяльністю компанії, поповнивши ними обіговий капітал на закупівлю матеріалів та сировини;
  • адаптований графік погашення заборгованості — графік внесення платежів адаптований до сільськогосподарського циклу. Погашення боргу відбувається частинами або з урахуванням персонального графіка для аграрія;
  • інвестиції в розвиток — кредитні кошти можна вкласти у розвиток підприємства, ремонт, закупівлю нового обладнання, що пришвидшить збільшення виробництва.

Заборонено витрачати гроші на погашення попередніх позик, виплату дивідендів, надання фінансові допомоги та інші нецільові витрати.

Хто може отримати пільгову позику

Оформити вигідний кредит мають право наступні субʼєкти:

• ФОП громадяни України;
  • юридичні особи;
  • сільськогосподарські товаровиробники;

Отримати позику за програмою Доступні кредити 5-7-9 % можна в банках: ПриватБанк, Укргазбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк, Агріколь, Альфа Банк, ОТП Банк.