Блискуча перемога в обласному конкурсі «Рятівник» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 20.03.2024 15:02

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Житомирської обласної  військової адміністрації від 10.01.2024 року № 6 «Про проведення обласних заходів військово-патріотичного напряму  у 2024 році»  20 - 21 лютого  в дистанційному форматі було проведено обласний конкурс «Рятівник» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Заявки на участь надіслали 7 закладів загальної середньої освіти нашої громади. Умови проведення конкурсу були досить жорсткими. Учасники демонстрували навички першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого. Від них вимагалось відмінних теоретичних знань, практичних навичок  та швидкості у діях.

Наші козаки та козачата бездоганно впорались із поставленими завданнями.    5  команд Ружинської громади стали призерами обласного етапу!

У середній віковій групі рій «Козаченьки» Бистрицького ліцею здобув диплом ІІ ступеня.

У старшій віковій групі:

• рій «Січ» Ягнятинського ліцею виборов диплом ІІ ступеня;
  • рій «Ружани» Ружинського ліцею – диплом ІІІ ступеня;
  • рій «Козаки» Бистрицького ліцею – диплом ІІІ ступеня;
  • рій «Незламні» Немиринецького ліцею – диплом ІІІ ступеня.

Щиро радіємо успіху юних джур та їх керівників:

Гребеня Сергія Васильовича, вчителя Бистрицького ліцею,

Гаврилюка Віктора Васильовича, вчителя Ягнятинського ліцею,

Терлика Олександра Васильовича, вчителя Ружинського ліцею,

Ващенка Сергія Сергійовича, вчителя Немиринецького ліцею.

Такі конкурси якнайкраще демонструють  талановитість наших здобувачів освіти, уміння працювати в команді, професійність педагогів та злагоджені дії усього шкільного колективу.