До уваги мешканців громади!

Дата: 19.03.2024 11:27

На виконання статті 12 закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» відділом комунальної власності та стратегічного розвитку управління ЖКГ Ружинської селищної ради, в рамках розробки Стратегії розвитку Ружинської селищної територіальної громади на період до 2027 року, підготовлено та оприлюднено на офіційному сайті Звіт про стратегічну екологічну оцінку та проєкт Стратегії. Мешканці громади до 17 квітня 2024 року мають право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до проєкту Стратегії та Звіту про СЕО за адресою Управління  ЖКГ Ружинської селищної ради каб. 23, 24, вул. Незалежності, 2, смт. Ружин, Бердичівський район, Житомирська область, індекс 13601 або на електронну пошту ryzhunzhkg@ukr.net. За результатами розгляду одержані зауваження та пропозиції будуть враховані або вмотивовано відхилені. Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.