Про продаж власної продукції тваринництва

Дата: 13.03.2024 14:03

Ружинська селищна рада інформує, що доходи, отримані платниками податку від продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, не оподатковують. Проте лише при умові, що їх сума за рік не перевищує 50 мінімальних зарплат2024 році - 355000 грн.).

Якщо сума отриманого доходу перевищує зазначений розмір, фізособа має подати контролюючим органам довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видана у довільній формі сільською, селищною, міською радою за місцем проживання власника продукції тваринництва.

Довідково: до продукції тваринництва груп 1 - 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД віднесли: живі тварини, м'ясо та їстівні субпродукти, рибу й ракоподібні, молоко та молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед, їстівні продукти тваринного походження, готові харчові продукти, шкури необроблені (крім натурального та штучного хутра) шкіру вичинену.