В с.Березянка відбулося відкриття меморіальних дощок воїнам

Дата: 12.03.2024 11:54

В с.Березянка відбулося відкриття меморіальних дощок воїнам Очеретяному В.В. та Чернезі Р.І.,які народились,навчались у школі,згодом жили і працювали:Очеретяний В. медиком у Попільнянському районі,а Чернега Р. помічником машиніста поїзда.

З початку російського вторгнення обидва добровільно пішли захищати Україну. На привеликий жаль, захищаючи український народ, гинуть наші воїни, наші Герої... .

Щоб зберегти пам'ять про подвиг земляків,гімназисти назбирали кошти і замовили меморіальні дошки.

На відкритті зібрались гімназисти,жителі села,батьки Героїв,з Києва приїхали побратими бойового медика Очеретяного В., які розповіли про бойовий шлях свого воїна. Ми завжди будемо пам'ятати якою дорогою ціною нам дається свобода. Їх подвиг на віки!

Слава Героям!