У Ружинській громаді провели в останню путь героя-земляка

Дата: 07.03.2024 15:00

Сьогодні Ружинська громада провела в останню путь нашого захисника, Безкоровайного Олександра Олеговича, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас. Військовослужбовець загинув 23 лютого 2024 року в наслідок штурмових дій противника в районі н.п. Синьківка Куп'янськогоського району Харківської області. Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили хороброго та мужнього воїна. Наш Захисник показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у Незалежній Україні. Наш Герой назавжди залишиться у наших серцях!