Олімпіадний екологічний олімп підкорено. Третя перемога Анастасії Кравчук на обласних олімпіадах цього року.

Дата: 04.03.2024 15:22

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології передбачає не тільки проведення теоретичного туру (тестових завдань) з предмету, а й підготовку, написання дослідницької роботи та її захист. В цьому навчальному році до участі  в такому складному конкурсі натхненно  готувалися учениця 10-А класу Ружинського ліцею Кравчук Анастасія разом із своїм наставником, вчителькою біології Симон Тамарою Олексіївною.

Добрі знання основ екології, проєктна робота, підготовлена на певній науковій та експериментальній базі, що містить власні дані дослідів, спостережень, чітке визначення мети об’єкта та предмета досліджень, грамотність, логічність, аргументація викладеного результату в зробленій презентації до захисту дозволило учениці на рівних змагатися з найкращими екологами області. І як результат – здобута впевнена перемога. Анастасія отримала диплом ІІ ступеня, зайнявши 7 загальне місце в області.  Це вже   втретє Анастасія стала дипломанткою Всеукраїнських обласних олімпіад 2023-2024 н. року.  Попередньо вона була переможцем олімпіад з хімії та біології.

Вітаємо з прекрасним результатом, нових перемог та звершень Анастасії та її наставнику Симон Т.О.